Весняний настрій у ресторані Amadeus

 

Ресторан Amadeus розташований у історичному центрі Львова. Вишуканий, стильний та романтичний заклад, у якому можна отримати приємні враження та розширити гастрономічні горизонти стравами класичної та європейської кухні.

У наповненому квітами та турботою камерному інтер’єрі час спливає непомітно. Під акомпанемент живої класики та джазу у виконанні талановитих музикантів приємна розмова з друзями чи діловими партнерами наче річечка тече. Приємно, затишно, комфортно, атмосферно.

Тихо потріскує вогник свічі, граючи м’яким світлом у гостинному залі. Офіціанти граційно, майже непомітно пригощають вишуканими стравами, що дарують неповторний гастрономічний досвід. Стейк щойно з печі на деревному вугіллі, келих колекційного червоного вина, іспанська паелья чи біфштекст Amadeus, англійська Fish and Chips чи флячки з телятиною.

Ось вже доноситься аромат свіжо змеленої кави, яку готують за особливим рецептом у філіжанці на розжареному піску. І очі одразу тягнуться до вітрини з десертами та губляться там на декілька хвилин. Справжня солодка пастка для любителів незвичайних тістечок, цукерок і тортів.

І квіти, всюди гарні букети свіжих квітів, що підкреслюють романтичний весняний настрій. Розкішні тюльпани та ніжні мімози ніби промовляють до нас: «Сьогодні гарний день, щоб відкривати нові смаки у царині поціновувачів класики».

Чекаємо на Вас за адресою:
м.Львів, пл. Катедральна 7
032 235 63 17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Резерв столиків


×