Ресторан-паб "Чорний кіт"

Ресторан-паб "Чорний кіт" є унікальною українською інтерпретацією англійського пабу. Поєднуючи сучасну елегантність, приватну атмосферу і високий рівень обслуговування, він має ознаки справжньої досконалості. Тільки в цьому ресторані з постійно високим рівнем приготування їжі ви можете знайти такий елегантний і дорогий інтер'єр.
Італійську піцу на будь-який смак і багато інших страв печуть в пічці на дровах. Пшеничний і кукурудзяний домашній хліб, спечений у цій печі за старовинними рецептами є прекрасним доповненням до будь-якої їжі.
В ресторані-пабі є різні види пива, від світлого до темного. Якщо спробуєте чебуреки і домашні ковбаски, які подаються з пивом, ви ніколи не забудете цей смак.

Ресторан-паб "Чорний кіт" відомий своїми м'ясними стравами, такими як "М'ясна сковорідка" зі свинини, домашніх ковбасок та овочів, запечена в печі з картоплею, шашлики зі свинини, телятини, курки, баранини, домашніх ковбасок, овочів і картоплі з помідоровим соусом і гірчицею, фермерський кролик в сметані.
Тут подають страви з шотландського лосося, форелі, морського окуня, домашні вареники, органічні страви, освіжаючі салати та багато іншого. Страви надзвичайні і добре представлені. Гості можуть посмакувати закусками, десертами, чаєм, кавою по-львівськи і еспрессо.
Доброзичливий персонал зорієнтує Вас у великому меню.
Атмосфера розслабленої елегантності доповнює виняткову кухню ресторану "Black Cat".

3D - тур

Активуйте 3D кліком миші

Ресторан-паб «Чорний Кіт»

Контакти

Резерв столиків


×